РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про скликання позачергової чотирнадцятої сесії Семенівської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 15.02.2022 16:23

сільського голови

від 15.02.2022 р.                                                                               № 33-о

Про скликання позачергової чотирнадцятої сесії

Семенівської сільської ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42, статтею 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Семенівської сільської ради, зобов’язую:

I.Скликати позачергову чотирнадцяту сесію Семенівської сільської ради восьмого скликання 17 лютого 2022 року.

II. Встановити, що засідання позачергової сесії сільської ради відбудеться о 09:00 годині в адмінприміщенні с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, 4.

IΙΙ. На розгляд сесії винести  питання:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2021 року №467

«Про передачу іншої субвенції з бюджету Семенівської сільської територіальної громади для обласного бюджету Житомирської області на 2022 рік»

Інформує Марина Царапаєва, заступник начальника відділу фінансів

2.Про внесення змін до  бюджету Семенівської  сільської територіальної громади на 2022 рік (06529000000)

Інформує Марина Царапаєва, заступник начальника відділу фінансів

ІV.  Секретарю сільської ради Олені Гортовлюк опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті https://semenivsca-gromada.gov.ua/ Семенівської сільської ради та  оповістити депутатів сільської ради про скликання пленарного засідання позачергової чотирнадцятої сесії Семенівської сільської ради VIII скликання, запросити  старост, членів виконавчого комітету, начальників відділів, завідувачів секторів сільської ради, доповідачів.

V. Учасники засідання при перебуванні в адмінприміщенні за адресою   с.Семенівка, вул.Героїв Майдану, 4,  повинні дотримуватися міжособової дистанції та перебувати в засобах індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисна маска, якщо ж всі присутні мають негативні результати тесту на COVID-19, який зроблений не більше як за 72 години, чи документ повного курсу вакцинації – обмеження не застосовуються.

VІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова          підпис існує        Наталія СЕМЕНЮК