Завершився прийом заяв кандидатів на посаду старости у Садківському старостинському окрузі Семенівськоі територіальної громади.

Дата: 19.02.2022 15:54

19.02.2022 Село Садки і Великі Гадомці .

Надійшло дві заяви від Сергійчука Олександра Григоровича і Тринчук Ірини Василівни .

Сьогодні відбулись зустріч з жителями з метою ознайомлення з подальшими кроками.Кандидати люди поважні і авторитетні.За будь яких результатів вони і далі продовжуватимуть докладати зусиль у розвитку сіл і нашоі громади зокрема.

Наступний етап – опитування громадян. Воно буде проводитися шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу, що є повнолітніми і мають право голосу на виборах згідно пред’явленого паспорта особи з метою опитування якого кандидата вони підтримують.

Далі підведення підсумків і сесія .