Зустріч з кандидатом на посаду директора Хажинський ліцей Терехівська філія Хажинського ліцею Семенівської сільської ради

Дата: 17.02.2022 15:57

Сьогодні, 17 лютого 2022 року о 14:00 відбулася зустріч з кандидатом на посаду директора Хажинський ліцей Терехівська філія Хажинського ліцею Семенівської сільської ради з колективом ліцею. Ця зустріч відбувалася в рамках конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу. На зустрічі були присутні батьки,депутати,староста ,начальник відділу освіти ,молоді та спорту Балюк.Ю працівники та педагоги ліцею. Кандидат на посаду директора Лисюк Олександр Васильович який коротко розповів про свої трудові досягнення та поділився своїми стратегічними завданнями на навчальний заклад в найближчий час.Вважає найголовнішим у своїй роботі це – забезпечення високої якості освітніх послуг через: збереження, підтримання та примноження кращих традицій навчального закладу, сформованих за всю історію його функціонування; формування іміджу ліцею, як сучасного, відкритого для громадськості, конкурентоспроможного закладу освіти; упровадження сучасних освітніх інноваційних технологій, підготовка конкурентоспроможних фахівців, здатних до самоосвіти та самореалізаці,зміцнення матеріально-технічної бази.