Спасибі за допомогу ...

Дата: 04.04.2022 19:31

Возможно, это изображение (еда и в помещении) Возможно, это изображение (8 человек и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (2 человека и в помещении) Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Дорогі друзі, вкотре висловлуємо Вам вдячість від усієї Семенівської громади! Спасибі, кожному за допомогу, за Ваш внесок Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny.

???? Спасибі, що в такий скрутний для нашої країни час не стоїте осторонь, а продовжуєте творити хороші справи, дарувати надію, за ваші великі серця. Прагнення зробити світ кращим. Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії, більше однодумців і людської вдячності.

???? Сьогодні ваші смаколи поїхали до внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді, потребуючим сім‘ям різних категорій.

???? Найщиріші слова вдячності уродженцям села Семенівка братам Сергію та Андрію Білоусам, які домовились і відправили 500 наборів.

Сильніші разом ????????????????