Завдяки співпраці та особистій комунікації нам вдалося залучити багато ресурсів та забезпечити громаду гуманітарною допомогою

Дата: 03.04.2022 17:34

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі Немає опису світлини.

Немає опису світлини. Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Завдяки співпраці та особистій комунікації нам вдалося залучити багато ресурсів , а саме : продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, вживаний одяг, постільні приналежності і тд.

Цим самим забезпечили у Семенівській громаді гуманітарною допомогою наступні категорії:

- родини військовослужбовців члени, яких проходять службу в ЗСУ( за потребою);

- військовослужбовці, які перебувають в зоні бойових дій де це можливо ;

- внутрішньо переміщеним особам;

- одиноким престарілим громадянам;

-діти- учасників військових дій , діти -сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами;

-сім’ям з новонародженими дітьми та малюками до року

- сім’ям ,що перебувають у складних життєвих обставинах.

- Також змогли трішки поділись з людьми які прибули до нашими колег з інших громад.

- Отримані медикаменти розподілили між нашими медичними закладами та завезли частину у шпиталь і районну лікарню,сформували аптечки і передали військовим.

- Залишки гуманітарної допомоги зарезервовано для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій.

Потрібно зрозуміти, що гуманітарна допомога то ТИМЧАСОВО !!! Тому потрібно включатись у роботу, творити хоча б малу, можливо навіть примітивну роботу ,що буде початком відновлення , яке точно не дасть загинути і буде стартом нового життя.

Безмежно вдячна нашій команді за щоденну невпинну роботу і підтримку.

Ви мої супергероїні та супергерої.

Сильніші разом ??????????????