Дата: 23.05.2022 13:22

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Відбулася зустріч фахівців громади із керівництвом та спеціалістами Бердичівської ДПС. Головною темою для обговорення було наповнення місцевого бюджету в умовах воєнного стану. Внесені урядом зміни до Податкового кодексу, відтерміновують плату за землю та податок на нерухоме майно, але зовсім не відміняють.

Крім того, активно триває деклараційна компанія по доходам за 2021 рік. В Семенівський громаді близько 500 землевласників у 2021 році самостійно обробляли свої земельні ділянки (паї), займались вирощуванням с/г продукції і зобов‘язані задекларувати свої доходи, сплативши податок на доходи з фізичних осіб і військовий збір до місцевого і державного бюджету.

Шановні мешканці громади, свідомі і згуртовані! Ваші податки - це на сьогодні, в першу чергу, підтримка Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, а також повноцінне функціонування усіх сфер життєдіяльності громади. Просимо відповідально відноситися до виконання своїх обов‘язків, кожен на своєму місці!