Клим Катерина Олександрівна - сімейний лікар, яка відтепер працює в КНП "ЦПМСД" Семенівської сільської ради

Дата: 13.06.2022 09:36

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

Знайомтесь, Клим Катерина Олександрівна (Катя Клим) - сімейний лікар, яка з сьогоднішнього дня працює в КНП "ЦПМСД" Семенівської сільської ради та вже розпочала укладати декларації для надання кваліфікованої первинної медичної допомоги жителям нашої громади.

?? Біографія

Катерина Олександрівна з 2011 по 2017 рік навчалась у Вінницькому національному медичному університеті імені Миколи Івановича Пирогова на факультеті "Лікувальна справа". З 2017 по 2019 рік проходила інтернатуру в КНП "ЦПМСД №1" м. Вінниці. В 2019 році отримала сертифікат спеціаліста "Загальна практика, сімейна медицина", що дало можливість одразу розпочати працювати сімейним лікарем у КНП "ЦПМСД №1" м. Вінниці.

????Контакти

Номер телефону:

Електронна пошта:

katycrystal2409@gmail.com

????Години прийому

Згідно графіку роботи амбулаторії

***

Для укладання декларації можете звертатись до амбулаторії за адресою: с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, 4 або телефонуйте безпосередньо лікареві за номером телефону +38 063 87 46 845.