Відбулася зустріч із сім’ями, друзями та близькими Героїв, які віддали життя за Україну, за український народ

Дата: 28.07.2022 20:06

Фото без описуНа зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та військова форма На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

Немає опису світлини. На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

28 липня 2022 р. у селі Хажин Семенівська громада відбулася зустріч із сім’ями, друзями та близькими Героїв, які показали приклад найбільшої любові, про яку говорить Євангеліє, віддали життя за Україну, за український народ.

У цей день, було вручено державні нагороди - ордени «За мужність» ІІІ ступеня членам родин наших військових - Павлюка Максима і Волкова Євгена , удостоєних цього звання посмертно.

На зустріч були запрошені також священики Української Греко-Католицької Церкви отець Іван Цихуляк та о. Богдан Мазурака Bohdan Mazuraka. Священослужителі звернулися до сімей загиблих воїнів зі словом подяки і підтримки, а опісля мали змогу особисто поспілкуватися з батьками, матерями, дружинами та дітьми наших Героїв.

Дякуємо голові Семенівської громади п. Наталії Семенюк за запрошення та організацію даної зустрічі.

Разом до перемоги!!! З Богом і Україною в серці??!