Дата: 23.08.2022 14:30

До уваги аграріїв громади!

З 15 серпня запрацювала онлайн-платформа Державний  аграрний  ресстр  (ДАР) для аграріїв.

Дана платформа створена для ефективного i прозорого розподілу та адміністрування ycix видів підтримки для українських аграріїв, що надаютвся в межах державних програм, у вигляді грантів від міжнародних партнерів, а також будь—яких інших видів технічної допомоги.

Заресструватися  в  ДАР  можуть  виробники  агропродукції  незалежно від розміру, організаційно-правовоії форми чи напрямів діяльності, для цього потрібен лише електронний підпис.

Бюджетні кошти надаються для надання підтримки за такими напрямами:

бюджетна            субсидія         на        одиницю        оброблюваних  угідь сільськогосподарського        призначення     ( 1     гектар)      для провадження сільськогосподарської  діяльності;

спеціальна бюджетна  дотація  за утримання  великой  рогатої худоби (корів) ycix напрямів продуктивності.

Бюджетні  кошти  надаються отримувачам:

бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності — у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача;

спеціальна бюджетна дотація за утримання великой рогатої худоби (корів) ycix  напрямів  продуктивності  надаються   на   кожну   корову,   яка   перебу вас у    власності    отримувача,    ідентифікована    та    зареєстрована     відповідно до законодавства станом на  дату  подання  заявки,  —  у  розмірі  5300  гривень на одну  корову, але не більше  530 000 гривень  для одного отримувача.

Заявка на отримання бюджетних коштів подаеться програмними засобами Державного  аграрного  ресстру  з 1 вересня поточного року.

Граничний строк подання заявки до   Державного          аграрного    реєстру

— 15 листопада  поточного року.