Розпорядження "Про скликання позачергового п’ятнадцятого засідання  виконавчого комітету"

Дата: 26.08.2022 21:01

сільського голови

від 26.08.2022 р.                                                                                № 167 - о

Про скликання позачергового п’ятнадцятого

засідання  виконавчого комітету

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42,  статтею 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи поданий розробником проект рішення, зобов’язую:

І.Скликати позачергове п’ятнадцяте засідання виконавчого комітету Семенівської сільської ради  29.08.2022 року  о 14:00  год. за адресою  с.Семенівка, вул.Героїв Майдану, 4,  (адмінприміщення, конференц -   зала).

IІ. На розгляд виконавчого комітету винести наступне питання:

1. Про надання статусу дитини-сироти

Доповідач Олена Рижко, начальник Служби у справах дітей Семенівської сільської ради

IIІ. Спеціалісту відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства сільської ради Олесі Оленюк  опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті https://semenivsca-gromada.gov.ua/ Семенівської сільської ради та  повідомити членів виконавчого комітету  сільської ради, начальників відділів, завідувачів секторів сільської ради, доповідачів.

IV. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова              (підпис існує)                Наталія СЕМЕНЮК