Оголошення про проведення засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури, містобудування, екології та комунальної власності Семенівської сільської ради

Дата: 03.10.2023 12:19

Оголошення

Повідомляємо, що 03 листопада 2023 року о 14-30 у приміщенні сільської ради, за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район, с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, буд. 4, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури, містобудування, екології та комунальної власності Семенівської сільської ради щодо розгляду містобудівної документації на місцевому рівні з наступним порядком денним:

1. «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 1820880900:01:000:0409 для будівництва АЗК з пунктом для сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, за межами населеного пункту с. Великі Низгірці, на території Семенівської сільської ради, Бердичівського району, Житомирської області»

- Розробник ДПТ - ПП «Домобуд-ВС»;

- Підстава для розробки ДПТ-  рішення Семенівської сільської ради № 692, від 06 квітня 2023 р.

2. «Детальний план території за межами населеного пункту для об’єкту будівництва «Реконструкція компресорної станції «Бердичів» в Бердичівському районі Житомирської області»»

- Розробник ДПТ - ПП «АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ БЕРДИЧІВА»;

- Підстава для розробки ДПТ-  рішення Семенівської сільської ради № 693, від 06 квітня 2023 р.

3.    Різне

Оголошення