Повідомлення

Дата: 05.02.2024 14:19

Повідомлення

про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки  щодо «Детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 1820880900:01:000:0409 для будівництва АЗК з пунктом для сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, за межами населеного пункту с. Великі Низгірці, на території Семенівської сільської ради, Бердичівського району, Житомирської області»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості виконавчий комітет Семенівської сільської ради оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки щодо «Детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 1820880900:01:000:0409 для будівництва АЗК з пунктом для сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, за межами населеного пункту с. Великі Низгірці, на території Семенівської сільської ради, Бердичівського району, Житомирської області»