A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Опитувальник щодо потреби (чи відсутності потреби) у послузі з догляду за дитиною „муніципальна няня”

Дата: 08.02.2024 13:55
Кількість переглядів: 111

 

Опитувальник щодо потреби (чи відсутності потреби) у послузі з догляду за дитиною „муніципальна няня”

  1. Чи маєте Ви на утриманні дитину віком до шести років? (у разі відповіді «НІ» пункти 2-10 не заповнюються)

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                              

 

  1.  Зазначте кількість дітей віком до шести років, яких маєте на утриманні.

Відповідь: (вкажіть кількість, зазначивши число) :     

                                                        

  1. Чи відвідує Ваша дитина заклади дошкільної освіти?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

 

  1. Чи працюють в громаді Вашого проживання заклади дошкільної освіти?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

 

  1. Чи вільний доступ Вашої дитини до закладів дошкільної освіти?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

 

  1.  Чи є черги для влаштування до закладу дошкільної освіти?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

 

  1. Чи наявні в громаді Вашого проживання родичі першого ступеня споріднення?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

 

  1. Хто допомагає доглядати за дитиною?

_______________________________________________________________

  1. Чи наявна у Вас потреба у послузі з догляду за дитиною „муніципальна няня”?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

 

  1. Чи плануєте наймати няню для догляду за дитиною?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                                       

 

  1. Чи є Ви зайнятою особою відповідно до Закону України „Про зайнятість населення” або перебуваєте на обліку як безробітній ?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

 

  1. Чи плануєте працевлаштування найближчим часом?

Відповідь :      ТАК         НІ

                                                        

Ознайомлена / ознайомлений з умовами пунктів 7,7-1,132-133 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам”, а саме:

  • допомога призначається, якщо у складі сім’ї є непрацююча працездатна особа, яка на дату звернення за допомогою зареєструвалася в центрі зайнятості як безробітна  або як така, що шукає роботу, зокрема для отримання ваучера на навчання, але ще не працевлаштувалася та у складі якої є діти, які відвідують заклади дошкільної освіти та/або навчаються у закладах загальної середньої освіти, та/або діти, які навчаються в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти;
  • непрацюючі працездатні особи із складу сім’ї протягом місяця з дня призначення допомоги на наступний шестимісячний період зобов’язані зареєструватися в центрі зайнятості як безробітні або як такі, що шукають роботу, зокрема для отримання ваучера на навчання, або розпочати діяльність відповідно до Закону України “Про зайнятість населення”;
  • у разі невиконання зазначеної вище умови виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам припиняється з місяця, що настає за місяцем виникнення обставин, які впливають на припинення права отримання допомоги.

__________________                                                                  (дата)

 

__________________                                                                  (підпис)

 

 

https://rada.info/upload/users_files/04345463/803b5abcf0090bb2caa88bc5e750a104.pdf

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь