Розпорядження про скликання другої позачергової сесії сільської ради четвертого пленарного засідання першого скликання

Дата: 14.04.2017 23:10

сільського голови

від 19.01.2017 року                                                                            № 16 - о

Про скликання  другої позачергової  сесії

сільської ради четвертого пленарного засідання  першого скликання

Відповідно до частини 4, 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергову другу  сесію сільської ради   четвертого пленарного засідання  першого  скликання 20.01.2017 р. о  12 годині в с.Іванківці приміщення адмінбудівлі  (обрядовий зал)  .

На розгляд сесії внести наступні питання:

1.Про внесення змін в рішення Семенівської сільської  ради  від 04.01.2017  № 17 «Про структуру та чисельність апарату сільської ради  на 2017 рік», зі змінами від 13.01.2017р.                                                     Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

2. Про внесення змін до рішення Семенівської сільської №32 від 13.01.2017р. «Про затвердження на посаду  заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-завідувача сектору фінансів»                                                                                                             Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

3.Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Семенівської сільської ради,  затвердженого рішенням сільської ради  від 04.01.2017р. № 9                                                                                      Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

4. Про затвердження Положення  про  фінансовий відділ виконавчого комітету Семенівської сільської ради                                                          Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

5.Про затвердження на території  Семенівської сільської ради місцевих податків та зборів                                                                                         Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

6.Про затвердження  розміру  фактичних витрат на копіювання або друк документів,  що надаються за запитами на інформацію,та порядку  відшкодування цих витрат                                                                     Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

7.Про внесення змін до рішення  Семенівської сільської ради №12 від 04.01.2017 р.                                                                                                   Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

8. Про внесення змін в рішення Семенівської сільської  ради   від 13.01.2017 № 35 «Про зміну засновника загальноосвітніх  навчальних закладів»

Інформує:  сільський голова  Семенюк Н.В.

Сільський голова:                                        Н.В.Семенюк