Конкурс проєктів соціальної дії у Семенівській ОТГ

Маєте ідею проєкту соціальної дії, що покращить життя Семенівської ТГ? Запропонуйте її на локальному пітчингу та отримайте кошти на реалізацію! Більш детальна інформація та форма для заповнення за посиланням https://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens/local-pitching/semenivka?fbclid=IwAR3hU___kW9mFzd5NFaUBkuKpzR2ueF0-3JrhbJXtbO_xG_y9xn1k5BWZBE Ваші ідеї очікуємо до 18 лютого 2021 року 18:00. Успіхів, друзі! https://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens/local-pitching/semenivka?fbclid=IwAR3hU___kW9mFzd5NFaUBkuKpzR2ueF0-3JrhbJXtbO_xG_y9xn1k5BWZBE

11:09 22.01.2021

Вітаємо з хрещенням Господнім

З Хрещенням Господнім вас, не втрачайте віри в гарне, і вона неодмінно допоможе у скрутну хвилину. Нехай Хрещенські морози вас підбадьорять і загартують. В це свято варто відпустити все погане. З Хрещенням Господнім вас!

15:50 19.01.2021

Бердичівський міськрайонний відділ УДСНС

Шановні громадяни! Наближається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща, Саме 19 січня люди масово йдуть на водойми аби зануритися у крижану воду. Бердичівський міськрайонний відділ УДСНС України у Житомирській області звертається до Вас бути обачливими, відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил безпеки, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій та трагічних наслідків на водоймах під час Водохреща.

15:18 18.01.2021

Друге пленарне засідання 2 сесії 8-го скликання Семенівської сільської ради

24.12.2020р. відбулось друге пленарне засідання 2 сесії 8-го скликання Семенівської сільської ради о 11 годині в адмінприміщенні за адресою с. Великі Низгірці, вул.Центральна, 17. Можливо це остання сесія в цьому році . Цим пояснюється значний перелік питань порядку денного який затвердили депутати. Найважливіші з них стосуються головного документу – сільського бюджету на 2022 рік та затвердження програм, згідно яких буде працювати сільська рада в наступних бюджетних періодах.

14:52 24.12.2020

Засідання першої сесії 8-го скликання

26 листопада 2020 року в приміщенні Будинку культури с.Великі Низгірці відбулося засідання першої сесії 8-го скликання. У засіданні сесії взяли участь 18 депутатів із 22 обраних. Вони отримали свої посвідчення та розглянули усі питання порядку денного. Семенівський сільський голова Наталя СЕМЕНЮК склала присягу та заликала присутніх до єднання задля спільної роботи на користь громади. Секретарем сільської ради шляхом таємного голосування обрали Олену ГОРТОВЛЮК.

21:30 26.11.2020

Нововведення Закону № 466: зміни, внесені у Податковий кодекс України стосовно  штрафних санкцій за порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб - платників податків

10:39 12.11.2020