Дата: від до Скинути

22.08.2018 проведено заходи в Семенівській ОТГ інспекторами Бердичівського міськрайонного відділу з питань пробації. Працівниками відділу особлива увага приділяється питанням контролю за поведінкою засуджених до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі, дотримання ними соціально прийнятного способу життя, проводяться заходи, мета яких – профілактика асоціальної поведінки, формування соціально-сприятливих змін, сприяння у працевлаштуванні.

10:41 23.08.2018

22.08.2018 р.Тривають роботи по утепленню фасаду і ремонту даху Хажинської ЗОШ і ДНЗ «Калинонька» .Маємо надію ,що підрядники встигнуть закінчити внутрішні роботи по заміні опалення до початку навчального року і учні сядуть за парти, а вихованці підуть до ДНЗ . Врешті, все має свій початок і кінець

10:39 22.08.2018

18.08.2018 відбулась відкрита зустріч з жителями Іванковецького старостинського округу- звіт сільського голови за 2017 рік. Проаналізовали роботу сільської ради у 2017 році : що вдалось і що потрібно зробити на майбутнє. Було обговорено проблемні питання освіти та медицини, відшкодування витрат на пільговий проїзд, освітлення вулиць та ремонту ,благоустрою території села та сільського кладовища. Подано пропозицію щодо ефективного використання приміщення ФАП.

09:13 20.08.2018

15.08.2018 відбулися громадські слухання у селі Хажин

15.08.2018 року. Громадські слухання у селі Хажин щодо погодження детального плану . На місці масових розстрілів євреїв на околиці села Хажин буде встановлено пам? ятник і проведено благоустрій території - в пам? ять про загиблих ні в чому невинних людей, життя яких було обірване лише через те, що за національністю вони були євреями.

10:05 16.08.2018

Сьогодні, 10 серпня 2018 року в адмінбудівлі села Іванківці відбулась зустріч молоді Семенівської громади з предаставником Житомирського центру місцевого самоврядування Дмитром Клименком. Метою зустрічі було з»ясувати потреби підлітків та молоді нашої громади, їх погляд на власне майбутнє та їх бачення комфортного середовища для молодих людей у нашій ОТГ. У зустрічі взяли участь учні усіх шкіл громади, представники педагогічних колективів, Семенівський сільський голова Наталія Семенюк, небайдужі та причетні до проблем дітей та молоді працівники сільської ради.

16:10 10.08.2018

Відбувся тренінг «Стратегія комунікації» у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному «Програмою U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України.

4 комунікаційні стратегії підготувала команда фахівців ОТГ Житомирщини, сьогодні на тренінгу «Стратегія комунікації» у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному «Програмою U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України.

14:21 24.07.2018