Дата: від до Скинути

24.05.2018 р. Семенівську ОТГ відвідали начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Чорний Петро Іванович та начальник Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області Тетяна Сергіївна Шевчук. В ході робочої зустрічі особливу увагу присутніх було звернуто на дотримання бюджетного законодавства.За результатами наради були обговорені проблемні питання та надані відповіді.

09:48 25.05.2018

23.05.2018 Завдяки Асоціації міст України відбулась зустріч з колегами Бабинської ОТГ Рівненської області. Досвідом господарювання ділився голова громади Олег Гречич. Показав перші кроки - маленької громади. Дороги, вуличне освітлення, шкільний автобус.Відвідали справжню криївку.Помилувались картинами з бурштину. Далі відвідали заможну Клеванську ОТГ яка працює над розвитком туризму.

09:43 25.05.2018

День Європи 2018

У с.Хажин Семенівської ОТГ діти виконали яскравий флешмоб до Дня Європи 2018 року.

15:51 22.05.2018

20.05.2018 року відсвяткувало свої іменини село Хажин.

20.05.2018 року  відсвяткувало свої іменини одне із наймальовничіших сіл Семенівської об'єднаної територіальної громади - Хажин. Миру та процвітання на довгі роки усім жителям Хажина та Семенівської громади!

10:36 21.05.2018

Пройшов другий етап міжпредметного конкурсу-гри "Найрозумніший" серед випускників початкових класів закладів освіти Семенівської громади.

18 травня пройшов другий етап міжпредметного конкурсу-гри "Найрозумніший" серед випускників початкових класів закладів освіти Семенівської громади. Захід відбувся на базі Іванковецької школи. Господарі створили для дітей атмосферу свята з перших хвилин і це сприяло розкриттю творчого потенціалу учасників конкурсу. Серед дев'яти кращих випускників Імісце і звання " Найрозумніший" виборола учениця В.Низгірецької школи Петяк Каріна, ІІ місце - учень Хажинської школи Аніщенко Максим і ІІІ місце - учень Іванковецької школи Романюк Владислав. Усі діти отримали дипломи, солодощі та досвід в інтелектуальних змаганнях, а переможці пам'ятні подарунки від начальника відділу освіти Колесник Л.М.

10:15 21.05.2018

УВАГА!

20.05.2018 року о 16.00 в Семенівській ОТГ ,у с.Хажин відбудеться свято - ДЕНЬ СЕЛА.Запрошуємо усіх бажаючих на свято.Гарний настрій та позитивні емоції гарантуємо)

10:17 18.05.2018

Мати — це найголовніше слово у житті кожної людини і воно є першим для дітей. Мама супроводжує нас усе життя, вона є вірною підтримкою та опорою у часи радості та болю. Материнська любов це є сила, якій підвладне все. Працівники культури Семенівської сільської ради 13.05.2018р подарували жителям частинку свого таланту до Дня матері. Захід розпочався музичними вітаннями духового оркестру,виставкою творчих робіт майстринь нашої громади. Подарували глядачам пісні про маму учасники художньої самодіяльності сіл: Іванківці,Хажин,В.Низгірці,Семенівка,Терехове,Закутинці, Красівка,Кикишівка. Душевні вірші та пісні розчулили усіх присутніх.Щира вдячність працівникам культури за нелегку,але таку потрібну працю. Ви даруєте людям радість, наповнюєте душі світлими почуттями .

17:12 14.05.2018